| U bevindt zich hier:     > 

Uitslagen Gewestelijke kampioenschappen

Hier de uitslagen voor de Gewestelijke kampioenschappen 2016 met podiumplaatsen voor Margriet Bottema en Jannie Bootsma Zoodsma.

Op 5 en 7 mrt jl. stonden de gewestelijke kampioenschappen op het programma op de kunstijsbaan Thialf te Heerenveen. De resultaten van de IJssterleden waren:

Jongste pupillen meisjes
Donna Noor Gemser 5e plaats (2x 300m) 32.67 en 32.86
Isa Steegstra 21e plaats (2x300m) 38.21 en 40.09

Jongste pupillen jongens
Peike Joeri Gemser 4e plaats (2x300m) 32.68 EN 33.54
Jeljer Visser 7e plaats (2x300m) 34.14 3n 34.73
Jurjen Hiemstra 15e plaats (2x300m) 40.35 en 35.07
Jilles Jellesma 16e plaats (2x300m) 38.31 en 37.43

Oudste pupillen meisjes
Annika van Zelm 12e plaats (300 en 500m) 30.50 en 49.08
Wietske de Jager 22e plaats 32.22 en 51.96

Oudste pupillen jongens
Cris Brijder 8e plaats (300 en 500m) 29.29 en 47.32

Jun C meisjes
Margriet Bottema 2e plaats (500 en 1000 m) 43.20 en 1.25.63
Maaike Verweij 8e plaats (500 en 1000m) 46.10 en 1.32.67
Lisanne van de Vosse 13e plaats (500 en 1000m) 47.83 en 1.36.51

Jun C jongens
Daan Gelling 5e plaats (500 en 1500m 441.07 en 2.07.92

B jun supersprint jongens
Wessel Horlings 8e plaats (2x100 en 2x300m) 11.12, 11.18, 26.49 en 26.24
Marten Wijnia 9e plaats (2x100 en 2x300m) 11.35, 11.25, 26.48 en 26.75
Leon Priest 10e plaats (2x100 en 2x300m) 11.64, 11.10, 26.61 en 26.34
Mike Dogterom 12e plaats (2x100 en 2x300m) 11.38, 11.73, 26.62 en 26.80

C jun supersprint meisjes
Margriet Bottema 7e plaats (2x100 en 2x300m) 12.16, 12.27, 28.49 en 28.07
Nikeé Siemonsma 9e plaats (2x100 en 2x300m) 12.29, 12.14, 29.20 en 28.94
Lisanne van de Vosse 14e plaats (2x100 en 2x300m) 13.30, 12.76, 30.07 en 30.12

C jun supersprint jongens
Daan Gellling 4e plaats (2x100 en 2x300m) 11.16, 11.13, 25.92 2 en 25.82

B jun meisjes
Amber Bartels 6e plaats (500,1000 en 1500m) 42.91, 1.27.86 en 2.14.32

B jun jongens
Marten Wijnia 9e plaats (500,1500 en 3000m) 40.94, 2.08.26 en 4.42.61
Leon Priest 11e plaats (500,1500 en 3000m) 42.02, 2.14.87 en 4.51.69
Ewin Wiersma 12e plaats (500,1500 en 3000m) 43.30, 2.11.75 en 4.55.52

Masters dames
Jannie Bootsma-Zoodsma 2e plaats (500,1000 en 1500 m) 48.52, 1.42.11 en 2.38.23

Masters heren
Marcel Kamstra 12e plaats (500 en 1500 m) 48.07 en 2.28.28



Op de foto:
De winnaars bij de dames en heren masters Jan van der Stouwe, Piet Hylkema en Geert Fekken en bij de dames Jannie Bootsma-Zoodsma, Barbara Heerschop en Goikje Salverda. Terug naar nieuws

© De IJsster - Sneek - info@ijsster.nl