| U bevindt zich hier:     > 

Nieuwsbrief Maart 2017

Hier de nieuwsbrief van maart.

Lidmaatschap
Het is bijna 1 april en dat wil zeggen dat er weer een nieuw lidmaatschapsjaar ingaat voor de IJssterleden. Het lidmaatschap is doorlopend tenzij je je vóór 1 april 2017 afmeld.Opzeggingen graag schriftelijk doorgeven aan de ledenadministratie:Marijke NautaLytse Sudein 118624 TS  UitwellingergaMailen mag ook: ledenadministratie@ijsster.nl  of   nautadm@ziggo.nl

Schaatspassen
De toegangspassen voor Thialf kunnen volgend jaar weer worden gebruikt, zorg dus dat je je pas niet weggooit! Een nieuw pasje kost € 5,00

Feestavond  24 maart 2017
Voor de jeugd: vanaf 16.45 uur. Om 17.30 uur gaan we bowlen en daarna de prijsuitreiking.Opgeven bij het jeugdbestuur :  jeugdbestuur@ijsster.nlLocatie de Stolp, Smidstraat in Sneek
Voor alle andere leden (A-jun. en ouder) en trainers: vanaf 20.00 koffie met lekkers.Locatie de Stolp.Ook al onze vrijwilligers en sponsoren zijn hierbij uitgenodigd.                                               

Open dag skeeleren 25 maart 2017
Tijd: 14.00- 16.00 uur  op de skeelerbaan Schuttersveld.Ook leden zijn van harte welkom. Neem een introducé mee en promoot onze vereniging. Zie de meegestuurde speciale uitnodiging voor deze dag!

RONDE SWF
 9 april 2017
De skeelertocht start om 13.00 uur vanaf Schuttersveld. Afstand: 23 of 33 km.Er zijn op deze dag ook een wandeltocht, fietstocht en prestatieloop georganiseerd. Kijk hiervoor op www.avhorror.nlwww.rtcrally.nl en www.ijsster.nl

Zomertraining
Fietsen op 2 niveaus. Start op maandag 3 april vanaf het Schuttersveld om 19.00 uur.Aanvang skeelertrainingenvoor de jeugd: zie bijgevoegd schemaAanvang skeelertrainingen voor volwassenen: dinsdag 4 en vrijdag 7 april 2017                                                                    
Veld/conditietrainingOp dit moment nog niet bekend. Nader bericht volgt.
Kijk ook regelmatig op de website www.ijsster.nl voor allerlei informatie.

Ledenvergadering

De datum voor de vergadering is nog niet helemaal zeker maar dit zal weer in de tweede helft van mei zijn. Jullie krijgen t.z.t. nog een uitnodiging met nadere info. Terug naar nieuws

© De IJsster - Sneek - info@ijsster.nl