| U bevindt zich hier:     > 

Klassement IJsster 2018/2019

 * = persoonlijk record, CR = clubrecord

Tijden gereden op Thialf en 11stedenhal. Alleen de afstanden die meewegen in het clubklassement staan vermeld.
Omissies of onjuistheden graag melden aan Theo van Gelder via klassement@emitter.nl

# jongste pupillen meisjes punten100 m300 m
1 Janine de Vries 121.367 12.80* 34.42*
2 Eva-Sofie Elferink 128.633 14.00* 35.18*
3 Elise Feitsma 134.217 14.26* 37.75*
4 Marin Steegstra 138.650 14.63* 39.30*
5 Sophie van der Zee 140.000 14.83* 39.51*
6 Mirna van der Terp 105.317   1:03.19*
 
# jongste pupillen jongens punten100 m300 m
1 Huub Adema 116.533 12.91* 31.19*
2 Johannes Hoomans 136.517 14.50* 38.41*
 
# oudste pupillen meisjes punten300 m500 m
1 Donna Noor Gemser 93.557 29.17* 44.94* CR
2 Isa Steegstra 98.317 30.46* 47.55*
3 Jasmin van der Terp 105.080 32.55* 50.83*
4 Elbrich de Jager 107.583 32.90* 52.75*
5 Jildau de Graaf 123.163 40.28* 56.03*
6 Elbrich Kooistra 55.940   55.94*
 
# oudste pupillen jongens punten300 m500 m
1 Sil van der Veen 90.993 27.95* 44.41*
2 Tim Elferink 98.027 30.34* 47.46*
3 Christian Groenhof 121.887 36.91* 1:00.37*
4 Stefan Huizinga 70.450   1:10.45*
 
# junioren C meisjes punten500 m1000 m1500 m
1 Sanne Oosterwijk 129.158 43.45* 1:25.09* 2:09.49*
2 Marieke de Vries 137.850 44.43* 1:31.14* 2:23.55*
3 Wietske de Jager 139.868 45.85* 1:31.89* 2:24.22*
4 Anne Fenna Veuger 150.147 48.13* 1:39.86* 2:36.26*
 
# junioren C jongens punten500 m1000 m1500 m
1 Thomas Oosterwijk 132.672 44.99* 1:27.29* 2:12.11*
2 Jurjen Hiemstra 136.497 44.42* 1:30.48* 2:20.51*
3 Peike Joeri Gemser 138.367 46.16* 1:31.80* 2:18.92*
4 Niek Kamstra 146.205 47.63* 1:37.75* 2:29.10*
5 Jeljer Visser 146.765 48.67* 1:35.37* 2:31.23*
 
# junioren B meisjes punten500 m1000 m1500 m
1 Debby Behr 125.527 41.54 1:23.44 2:06.80*
2 Vera Gemser 128.475 42.68* 1:24.65* 2:10.41
3 Emma Veuger 144.985 47.46 1:38.07 2:25.47*
 
# junioren B jongens punten500 m1000 m1500 m
1 Rik van Benthem 41.220 41.22*    
 
# junioren A meisjes punten500 m1000 m1500 m3000 m
1 Amber Bartelds 170.653 41.87* 1:22.99* 2:07.36* 4:29.01*
2 Maaike Verweij 171.307 42.60 1;23.95 2:06.27* 4:27.85*
3 Femke de Jong 90.910 45,18* 1:31.46*    
 
# junioren A jongens punten500 m1000 m1500 m3000 m
1 Harm Visser 152.257 38.09 1:14.16 1:53.20 3:56.12*
2 Mike Dogterom 155.880 39.10* 1:15.64* 1:55.37* 4:03.02
3 Wessel Horlings 158.715 38.11* 1:16.25* 2:00.35 4:14.18*
4 Daan Gelling 116.730 38.58   1:56.08* 3:56.74*
 
# senioren dames punten500 m1000 m1500 m3000 m
1 Yvonne Nauta 82.258     2:02.07 4:09.41
 
# senioren heren punten500 m1000 m1500 m3000 m
1 Laurens Taekema 172.828 42.66 1:24.77 2:07.61 4:31.48
 
# masters dames punten500 m1000 m1500 m3000 m
1 Marlies de Jong 199.350 48.62 1:38.76 2:27.71 5:12.68
 
# masters heren  punten500 m1000 m1500 m3000 m
1 Otto Dijkstra 180.125 44.38 1:27.47 2:13.44 4:45.18
2 Wopko Faber 132.917 43.69   2:10.79 4:33.78* CR
3 Rinke de Jong 140.322 44.55   2:17.37 4:59.89
4 Dirk Nauta 171.797 55.81   2:50.52 5:54.88
 

© De IJsster - Sneek - info@ijsster.nl