| U bevindt zich hier:     > 

Klassement IJsster 2017 / 2018

 * betekent Persoonlijk Record

Tijden gereden op Thialf en 11stedenhal! Onvolkomenheden en fouten graag melden, m.kamstra@ziggo.nl   

 jongste pupillen meisjes100m300m  pnt
1 Elbrich de Jager 13.53* 33.97*     47.500
2 Janine de Vries 13.92* 36.40*     50.320
3 Jildau de Graaf 14.92* 40.28*     55.200
4 Eva-Sofie Elferink 14.90* 40.50*     55.400
5 Sophie van der Zee 15.53* 43.25*     58.780
6 Marin Steegstra 15.86* 44.16*     60.020
             
             
  jongste pupillen jongens 100m 300m     pnt
  jongste pupillen meisjes 100m 300m     44.400
7 Elbrich de Jager 13.53* 33.97*     46.570
8 Janine de Vries 13.92* 36.40*      
9 Jildau de Graaf 14.92* 40.28*      
10 Eva-Sofie Elferink 14.90* 40.50*     pnt
11 Sophie van der Zee 15.53* 43.25*     74.630
12 Marin Steegstra 15.86* 44.16*     75.250
            77.190
            81.270
  jongste pupillen jongens 100m 300m     88.620
  jongste pupillen meisjes 100m 300m     97.570
7 Ilse Potma   1:04.62*     64.620
             
             
  oudste pupillen jongens 300m 500m     pnt
1 Jurjen Hiemstra 29.45* 46.43*     75.880
2 Sil van der Veen 30.89* 47.15*     78.040
3 Peike Joeri Gemser 31.22* 48.09*     79.310
4 Niek Kamstra 31.08* 49.15*     80.230
5 Jeljer Visser 32,39* 50.35*     82.740
6 Jilles Jellesma 34.84* 56.79*     91.630
             
             
  junioren C meisjes 500m 1000m 1500m   pnt
1 Emma Veuger 47.31* 1:37.12* 2:27.61*   145.073
2 Annika van Zelm 46,62* 1:36.47* 2:34.25*   146.272
3 Silke de Vries 47.72* 1:37.98* 2:32.28*   147.470
4 Wietske de Jager 47.61* 1:39.36* 2:31.96*   147.943
5 Anne Fenna Veuger 48.82* 1:41.46* 2:37.80*   152.150
6 Annelie van der Zee 50.70* 1:42.12* 2:36.26*   153.847
7 Marijn Priest 53,78 1:48.15*     107.855
             
             
  junioren C jongens 500m 1000m 1500m   pnt
1 Thomas Oosterwijk 47.13* 1:34.13* 2:21.12*   141.235
             
             
  junioren B meisjes 500m 1000m 1500m   pnt
1 Debby Behr 41.28*cr 1:22.80* 2:07.66   125.233
2 Maaike Verweij 42.44* 1:23.46* 2:08.31*   126.940
3 Vera Lou Gemser 42.69* 1:25.45* 2:09.64*   128.628
4 Lisa van der Veen 58.31 2:03.04     119.830
             
             
  junioren B jongens 500m 1000m 1500m   pnt
1 Harm Visser 37.95* 1:13.22*cr 1:52.91*cr   112.197
2 Daan Gelling 38.86* 1:17.01* 1:57.83*   116.642
             
             
  junioren A meisjes 500m 1000m 1500m 3000m pnt
1 Amber Bartelds 42.21 1:24.23 2:09.53* 4:39.90* 174.152
2 Daniëlle Giezen 46.04 1:32.16 2:24.45 4:42.34* 187.327
3 Femke de Jong 48.52* 1:38.66*     97.850
             
             
  junioren A jongens 500m 1000m 1500m 3000m pnt
1 Wessel Horlings 38.76* 1:17.62 2:01.35 4:14.26* 160.397
2 Mike Dogterom 39.48   1:57.16 4:00.93* 118.688
             
             
  (neo-)senioren dames 500m 1000m 1500m 3000m pnt
1 Silke Jellesma       4:59.97 49.995
             
             
  (neo-)senioren heren 500m 1000m 1500m 3000m pnt
1 Boyan Bakhuizen 40.63 1:22.71 2:08.76   124.905
             
             
  senioren dames 500m 1000m 1500m 3000m pnt
1 Yvonne Nauta   1:23.49 2:04.77 4:14.57 125.763
2 Rixt Meijer       4:20.43 43.405
             
             
  senioren heren 500m 1000m 1500m 3000m pnt
1 Laurens Taekema 41.13* 1:23.07* 2:05.71* 4:32.95 170.060
2 Sjoerd de Vries 35.65 1:09.85 1:51.13   107.618
3 Sjoerd Eisma 44.65   2:10.93* 4:25.53 132.548
             
             
  masters dames 500m 1000m 1500m 3000m pnt
1 Marlies de Jong 47.93 1:37.12 2:25.53 5:07.14 196.190
2 Saskia Torn Broers 57.17 1:55.37     114.855
             
             
  masters heren 500m 1000m 1500m 3000m pnt
1 Wopko Faber 44.17 1:28.42 2:11.41 4:35.29*cr 178.065
2 Dirk Nauta 54.88   2:45.71 5:46.64 167.890
3 Marcel Kamstra 48.51   2:26.67   97.400

© De IJsster - Sneek - info@ijsster.nl