| U bevindt zich hier:     > 

Klassement IJsster 2018/2019

 * = persoonlijk record, CR = clubrecord

Tijden gereden op Thialf en 11stedenhal. Alleen de afstanden die meewegen in het clubklassement staan vermeld.
Omissies of onjuistheden graag melden aan Theo van Gelder via klassement@emitter.nl

# jongste pupillen meisjes punten100 m300 m
1 Janine de Vries 119.183 12.80* 33.11*
2 Marit van der Meer 126.800 13.50* 35.58*
3 Eva-Sofie Elferink 128.633 14.00* 35.18*
4 Elise Feitsma 129.717 13.56* 37.15*
5 Marin Steegstra 138.650 14.63* 39.30*
6 Sophie van der Zee 140.000 14.83* 39.51*
7 Mirna van der Terp 105.317   1:03.19*
 
# jongste pupillen jongens punten100 m300 m
1 Huub Adema 116.533 12.91* 31.19*
2 Johannes Hoomans 136.517 14.50* 38.41*
 
# oudste pupillen meisjes punten300 m500 m
1 Donna Noor Gemser 93.557 29.17* 44.94* CR
2 Isa Steegstra 98.317 30.46* 47.55*
3 Jasmin van der Terp 104.507 32.44* 50.44*
4 Elbrich de Jager 107.440 32.82* 52.74*
5 Jildau de Graaf 116.880 36.51* 56.03*
6 Elbrich Kooistra 54.490   54.49*
 
# oudste pupillen jongens punten300 m500 m
1 Sil van der Veen 90.123 27.95* 43.54* CR
2 Tim Elferink 96.457 29.80* 46.79*
3 Christian Groenhof 118.757 36.91* 57.24*
4 Stefan Huizinga 70.450   1:10.45*
 
# junioren C meisjes punten500 m1000 m1500 m
1 Sanne Oosterwijk 129.158 43.45* 1:25.09* 2:09.49*
2 Marieke de Vries 137.835 44.43* 1:31.11* 2:23.55*
3 Wietske de Jager 139.728 45.71* 1:31.89* 2:24.22*
4 Anne Fenna Veuger 149.452 47.82* 1:39.09* 2:36.26*
 
# junioren C jongens punten500 m1000 m1500 m
1 Thomas Oosterwijk 132.672 44.99* 1:27.29* 2:12.11*
2 Jurjen Hiemstra 134.833 43.70* 1:30.48* 2:17.68*
3 Peike Joeri Gemser 138.367 46.16* 1:31.80* 2:18.92*
4 Jeljer Visser 144.665 48.43* 1:35.37* 2:25.65*
5 Niek Kamstra 146.205 47.63* 1:37.75* 2:29.10*
 
# junioren B meisjes punten500 m1000 m1500 m
1 Debby Behr 125.027 41.07* CR 1:23.38 2:06.80*
2 Vera Gemser 128.475 42.68* 1:24.65* 2:10.41
3 Emma Veuger 144.155 46.69* 1:38.07 2:25.29*
 
# junioren B jongens punten500 m1000 m1500 m
1 Rik van Benthem 41.220 41.22*    
 
# junioren A meisjes punten500 m1000 m1500 m3000 m
1 Amber Bartelds 168.983 41.22* 1:20.95* 2:07.36* 4:29.01*
2 Maaike Verweij 171.307 42.60 1;23.95 2:06.27* 4:27.85*
3 Femke de Jong 90.910 45,18* 1:31.46*    
 
# junioren A jongens punten500 m1000 m1500 m3000 m
1 Harm Visser 152.257 38.09 1:14.16 1:53.20 3:56.12*
2 Mike Dogterom 155.880 39.10* 1:15.64* 1:55.37* 4:03.02
3 Wessel Horlings 158.652 38.11* 1:16.25* 2:00.16 4:14.18*
4 Daan Gelling 116.730 38.58   1:56.08* 3:56.74*
 
# senioren dames punten500 m1000 m1500 m3000 m
1 Yvonne Nauta 82.258     2:02.07 4:09.41
 
# senioren heren punten500 m1000 m1500 m3000 m
1 Laurens Taekema 171.502 42.04 1:24.77 2:05.49* 4:31.48
 
# masters dames punten500 m1000 m1500 m3000 m
1 Marlies de Jong 198.015 48.62 1:36.09 2:27.71 5:12.68
 
# masters heren  punten500 m1000 m1500 m3000 m
1 Otto Dijkstra 178.257 43.94 1:24.86 2:13.07 4:45.18
2 Dirk Nauta 227.328 55.81 1:53.92 2:49.37 5:48.61
3 Wopko Faber 131.740 43.53   2:10.01 4:29.24* CR
4 Rinke de Jong 140.322 44.55   2:17.37 4:59.89
 

© De IJsster - Sneek - info@ijsster.nl