| U bevindt zich hier:     > 

Bestuur

Oproep nieuwe bestuursleden

De club is al een tijd op zoek naar nieuwe aanwas in het bestuur! Draagt u de schaats- en skeelersport een warm hart toe? Wilt u zich met andere enthousiaste leden inzetten voor deze prachtige club?

Heeft u interesse meldt u zich dan bij één van onderstaande bestuursleden.

Bij de a.s. ledenvergadering stoppen er meerdere bestuursleden. 

Bestuur  
Voorzitter: Pieter Bult pieterbult@online.nl
Secretaris: Bieneke Veuger-Kohler secretariaat@ijsster.nl
Penningmeester Marijke Reen-Bergstra marijkereenbergstra@hotmail.com
Ledenadministratie Marijke Klijnstra        klijnstramarijke@gmail.com
   
Technische commissie Skeeleren  
Camiel Brands Brands.cpgmail.com
Hessel Steegstra hsteegstra78@gmail.com
Maarten van der Zee info@zeebv.nl
Jelle Johan Hoomans jellejohanhoomans@gmail.com
Thijs van der Kaaij tvdkaaij@live.nl
   
Jeugdbestuur  
Hèlen Weij h.weij@home.nl
Sabine Steegstra s.steegstra@outlook.com
Bouwina Lootsma d.b.lootsma@home.nl
Marleen van der Zee marleen@zeebv.nl
Sierd Visser s.a.visser@home.nl
   

© De IJsster - Sneek - info@ijsster.nl